دانش نیوز
26 اردیبهشت 1402 - 12:00

رونمایی از کتاب «جان فدا» با حضور رییس جهاددانشگاهی

رییس جهاددانشگاهی در جمع هیات رییسه و برخی از مدیران این نهاد از مجموعه «جان‌فدا» که توسط اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی تهیه شده است، رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاددانشگاهی، با حضور حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در جمع هیات رییسه و برخی از مدیران این نهاد از مجموعه «جان‌فدا» که دل‌نوشته‌های کوتاه جهادگران جهاددانشگاهی از زبان انگشتر حاج‌قاسم در قالب مسابقه بزرگ پیامکی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است، رونمایی شد.

ابوالقاسم رئیسی مدیرکل روابط عمومی جهاددانشگاهی در رابطه با این مجموعه که در قالب کتاب ۷۰ صفحه‌ای به همت اداره کل روابط عمومی این نهاد تهیه‌شده است گفت: به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها مسابقه بزرگ پیامکی جان‌فدا به‌صورت سراسری و با همراهی، استقبال و مشارکت اعضای خانواده بزرگ جهاددانشگاهی در دی‌ماه سال گذشته در دو بخش برگزار شد.

مدیرکل روابط عمومی جهاددانشگاهی بابیان اینکه طراحی این مسابقه در دو بخش مجزا یعنی پاسخ به سؤالات و نیز دل‌نوشته کوتاه از زبان انگشتر حاج‌قاسم بود گفت: در بخش دل‌نوشته، ۵۲۲ اثر از جهادگران جهاددانشگاهی دریافت و از این تعداد ۲۱۷ اثر پس از داوری اولیه به مرحله دوم راه یافت که در این مرحله از میان این آثار، پنج دل‌نوشته برتر انتخاب و صاحبان آثار، تقدیر شدند.

وی ادامه داد: اما کار به این‌جا ختم نشد و محدودیت تعداد منتخبان و جایزه‌بگیران در بخش دل‌نوشته‌های برتر، روابط عمومی جهاددانشگاهی را بر آن داشت تا با چاپ همه‌ی آثار راه‌یافته به بخش دوم، در حد بضاعت خود هم از این عزیزان، تقدیر کند و هم با انتشار این جملات و عبارات و واژگان که از سر محبت و اخلاص ردیف شده، هم‌وطنان و فارسی‌زبانان بیشتری را در لحظات ناب خواندن، ابراز محبت‌ها و ارادت‌ها به ساحت جان‌فدا سهیم کند.

همچنین این کتاب به‌صورت الکترونیک از طریق تارنمای جهاددانشگاهی در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1215644